Väikeste paatide regatt 2017

Sel nädalavahetusel (14.-15.10) peeti võistlusi Emajõel Tartus, kus võeti mõõtu roolijata kahepaatidel kui ka ühepaatidel. Distantsideks sõideti esimesel päeval 4000m ja teisel päeval 2000m. 

Võistlust alustati meeste roolijata kahepaatide ja ühepaatidega. Pärast meeste sõite startisid naiste roolijata kahepaadid ja ühepaadid. Kalevisse tuli kaks teist kohta ja üks kolmas koht.

Meeste ühepaatidel teise koha saavutas Johann Poolak, kahe päeva ajad kokku liidetuna sai lõpp ajaks 20:26. Kolmandana lõpetas Joosep Laos, kahe päeva ajad kokku liidetuna 20:44. Meeste ühepaadi võitis Narva Energia sõudja Mikhail Kuštein, kes liiderdas mõlemal päeval ja lõpp ajaks saavutas 20:21.

Naiste roolijata kahepaadil teise koha saavutasid Kristel Gustavson ja Karoliina Turkova. Kahe päeva aegade järgi on neiude lõpp aeg 24:00. Naiste roolijata kahepaadi võitsid Tallinna ja Viljandi sõudeklubide koondpaatkond Karmen Alnek ja Erli Mat. Nende lõpp ajaks fikseeriti 23:25.

Järgmine nädalavahetus peetakse Emajõel Kaheksapaatide regatti ja toimub ka hooaja lõpetamine, kuhu on oodatud kõik sõudjad ja sõudehuvilised.