Pärnumaa ja SS Kalevi lahtised MV: tulemused

Eile võisteldi Pärnus EMT sisesõudesarja II etapil. Distantsiks oli 1000 meetrit, D ja C klassi sõudjatel vastavakt 250 meetrit ja 500 meetrit. Kõik tulemused on kättesaadavad siin.

D klassis võitis tüdrukutest esikoha Narva Energiast Milena Tankovskaja ajaga 00:56,7, teise koha sai Grit Lelle (Pärnu SK) ajaga 00:58,7 ning kolmanda koha Mariann Mäll (Pärnu SK) 01:00,7. Poistest võitis esikoha Rainer Oras (Viljandi SK) ajaga 00:52,8, teise koha sai Hannes Arumäe (Viljandi SK) ajaga 00:56,9 ning kolmanda koha Andrei Sadesko (Narva Energia) ajaga 00:58,7 .

C klassi tüdrukutest oli kiireim Annabell Aron (Pärnu SK) ajaga 01:48,2, teise koha vääriline oli Laura Stina Kivistik (Viljandi SK) ajaga 01:51,9  ning kolmas koht läks Anna-Liisa Kalmile (SAK Tartu) ajaga 01:57,3 . Poiste klassis võitis esikoha ajaga 01:38,7 Vladislav Kotsin (Narva Energia), teise koha sai Handreas Karl Kivistik (Viljandi SK) ajaga 01:38,9 ning kolmanda koha Dmitri Poljakov ajaga 01:39,5.

Kergekaalu klassides oli naistest parim Karmen Alnek (SAK Tartu) ajaga 03:42,1, teise koha saavutas Anni Rava (Pärnu SK) ajaga 03:49,0  ning kolmanda koha Darja Vatševskihh (Narva Energia) ajaga 03:55,9. Kergekaalu meestest oli kiireim Andreas Nöps (TÜASK) ajaga 03:00,7, teise koha sai Kermo Randmäe (Viljandi SK) ajaga 03:06,4 ning kolmanda koha Egert-Georg Teesaar (Tallinna SK) ajaga 03:06,6.

Vabaklassides oli naistest parim Julia Kubat ajaga 03:30,3  ning meestest Kaido Ruul ajaga 02:57,6.

Parasõudjate võistlusklassis oli naistest kiireim Anette Remmelgas ajaga 04:20,6 ning meestest võidutses Kardo Ploomipuu ajaga 03:23,2.

B klassis võitis tüdrukutest esikoha Kärolyn Mäesaar (Viljandi SK) ajaga 03:32,3, teise koha sai Leena Kattel (SAK Tartu) ajaga 03:34,2  ning kolmanda koha Kristina Zeljukanova (Narva Energia) ajaga 03:39,0. Poistest võitis esikoha Joonas Toom (Viljandi SK) ajaga 03:11,1, teise koha sai Bertty Nurm (Pärnu SK) ajaga 03:11,6 ning kolmanda koha Rain Harjus (SK Kalev) ajaga 03:12,9.

A klassis võidutses neidudest Nora Küüts (Pärnu SK) ajaga 03:30,6, teise koha sai Uljana Borodatšova (Narva Energia) ajaga 03:36,3 ning kolmanda koha Helen Kont (Aidu SK) ajaga 03:40,6. Noormeestest oli kiireim Nikita Konstantinov (Narva Energia) ajaga 02:54,4, teise koha sai Margus Kodasma (Pärnu SK) ajaga 02:57,2 ning kolmanda koha Marko Laius (SK Pärnu) ajaga 03:02,9.

Naiste klassis võidutses Kaisa Pajusalu (SK Kalev) ajaga 03:15,4 , teise koha sai Pajusalu paadikaaslane Marliis Reinkort (TÜASK) ajaga 03:25,2 ning kolmanda koha vääriline oli Krete Koovit (Viljandi SK) ajaga 03:26,7 .

Meeste klassis võitis esikoha Tõnu Endrekson (Pärnu SK) ajaga 02:46,1, teise koha võitis Kaspar Taimoo (Viljandi SK) ajaga 02:48,7 ning kolmanda koha Andrei Jämsä (Pärnu SK) ajaga 02:49,5.

Toimus ka valdade vaheline võistlus, kus esikoht läks Sauga vallale (koosseis Jessika Scholts, Andrus Sabiin, Daniel Liik ja Tristan Lasn) ajaga 00:41,5. Teise koha sai Saarde vald (koosseis Karl Maidle, Ragnar Pähn, Gunter Koovit ja Karin Rea) ajaga 00:41,5 ning kolmas koht läks Sindi linnale (koosseis Marliis Reinkort, Kaspar Taimsoo, Sander Sauväli, Indrek Sauväli) ajaga 00:43,5.