Noorte MM: Stardis kolm Eesti paatkonda

2017-wrjch_trakai_logo_200x94-200x94
2.08-06.08 stardivad Leedus Trakais Noorte Maailmameistrivõistlused, kuhu saadeti Eesti eest välja kolm paatkonda.

Kuni 18-aastaste maailmameistrivõistlustele saadeti kolm paatkonda, poiste paarisaeru neljapaat koosseisus Bertty Nurm, Kristjan Lindsalu, Rain Harjus ja Mikhail Kuštein. Tüdrukute ühepaat, kus istub Greta Jaanson ning tüdrukute kahepaat koosseisus Leena Kattel ja Kärolyn Mäesaar.

Homme stardib Greta Jaanson kell 17:33 esimesel rajal. Temaga samas sõidus on Šveits, Sri Lanka, Holland, Belgia ja Itaalia. Tüdrukute ühepaatidel stardib koguni 29 paakonda ning igast eelsõidust saab esimesed neli veerandfinaali, ülejäänud lähevad lohutussõitu.

Samuti stardib ka homme tüdrukute kahepaat kell 16:03 kuuendal veel ning kahepaadiga samas stardis on Sloveenia, Tšiili, Lõuna-Aafrika Vabariik, Austria ja USA. Kahepaatidel on stardis 27 paatkonda, kus samuti eelsõidust esimesed neli saavad veerandfinaali ning ülejäänud lähevad vahesõitu.

Poiste neljapaat asub võistlustulle alles ülehomme (03.08) kell 11:36 kuuendal rajal. Nendega ühes sõidus on Kreeka, Itaalia, Poola, Austraalia ja Ukraina. Poiste neljapaadi stardib 18 paatkonda, igast eelsõidust saab edasi kaks A/B poolfinaali ja ülejäänud lähevad lohutussõitu.

Kõike sõite on võimalik jälgida otseülekandega SIIT.