Moskva Regatt 2018: Tulemused

Samal ajal kui toimus Belgradis Maailmakarika etapp, toimus ka Suur Moskva Regatt Venemaal, kuhu saadeti kaks kergkaalu paatkonda.

Kergkaalu ühepaadil startinud Narvakas Mikhail Kuštein võidutses nii eelsõidus kui ka A-Finaalis. Finaali lõpetas Kuštein ajaga 7:33,05, teisel kohal lõpetas Aleksey Nekrasov 7:36,26 ning kolmandana lõpetas Dimitriy Ashchin ajaga 7:40,1.

Kergkaalu neljapaat koosseisuga Ander Koppel, Karl-August Ruusalepp, Joonatan Kama ja Kermo Randmäe lõpetasid teisel kohal ajaga 6:33,55. Sõidu võitis Venemaa nelik ajaga 6:29,68 ja kolmandana lõpetasid teine Venemaa nelik ajaga 6:38,90.

Esimesel päeval sõitsid kergkaalu neljapaati liikmed ka kaheseid. Nelikust formeeriti järgnevad kahesed: Ander Koppel ja Karl-August Ruusalepp ning Joonatan Kama ja Kermo Randmäe. Mõlemad paatkonnad sõudsid B-Finaalis ning tuli Eestile kaksikvõit B-Finaalis. Samuti sõidus oli vaja fotofinishit, sest Eesti paatkonnad olid lõpus nina-ninas, sõidu võitsid Koppel ja Ruusalepp ning teisena lõpetasid Ruusalepp ja Kama, ajad vastavalt 7:00,51 ja 7:00,57.