MM – neljapaat 5. koht!

Täna hommikupoolikul võistlesid neljapaadi mehed Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Sten-Erik Anderson ja Kaur Kuslap Chungjus MMi finaalis ning olid seal viiendad! Eesmärk finaali jõuda oli täidetud ning seega sealne viies koht suurepärane tulemus ja suve hakul noorte meeste Andersoni ja Kuslapi paati võtmine igati õigustatud otsus.

DSC_8936 - Copy.JPG
M4x tõi MMil Eestile viienda koha

Lähemalt tänasest sõidust:

Sõidu võitsid oodatult Horvaatia mehed Sain, Martin ja vennad Sinkovicud (Londoni OMi hõbe), kes see hooaeg on näitanud väga tugevat minekut võites nii MK II kui ka III etapi ja nüüd ka MMi. Võiduaeg oli 5:53.57. Teisel kohal finišeerus OMil kulla saanud Saksamaa neljapaat koosseisus Schulze, Heinrich, Schoof ja Grohmann ajaga 5:54.39. Ka Saksamaa teine koht oli mõnevõrra oodatud, sest ka nemad püsisid MK II ja III etapil teisel kohal. MMi kolmanda koha sai seekord Suurbritannia neljapaat koosseisus Thomas, Townsend, Cousins ja Lambert ajaga 5:54.78. Suurbritannial oli varasemast ette näidata MK I etapi esimene koht, MK II etapil viies koht ja MK III etapil neljas koht. Tänase neljanda koha sai Ukraina koosseisus Mikhay, Morozov, Nadtoka ja Dovgodko ajaga 5:55.43. Neljanda koha võitis Ukraina ka käesoleva aasta EMil. Viiendal kohal finišeerusis siis Eesti neljapaat ajaga 6:01.37 ning eestlaste järel kuuendana lõpetas Šveitsi neljapaat koosseisus Aregger, Maillefer, Stahlberg ja Delarze ajaga 6:01.86. Šveitslased oli EMil viiendand.

Kui vaadata MMi finaali tugevat konkurentsi, siis võivad meie mehed uhkelt Eestisse naasta. Eesmärk jõuda finaali sai täidetud ja seal saadud viies koht on järgmiseks aastaks hea stardiplatvorm.

DSC_0771.JPG
Tublid Eesti mehed Chungjus