MK III etapp: Luzernis stardib homme ka neljapaat

Homme, 11. juulil algab Luzernis, Šveitsis sõudmise maailmakarika III etapp, stardib Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Allar Raja, Kaspar Taimsoo, Sten-Erik Anderson ja Kaur Kuslap, naiste kahepaat koosseisus Kaisa Pajusalu ja Marliis Reinkort ning meeste kahepaadil Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsä.

Kui eelmisel etapil võisteldi neljapaadiga Kuslapi eestvedamisel, siis seekord on omal positsioonil tagasi Taimsoo. Täpsemalt saad lugeda neljapaadi kodulehelt, kus on ka Killingu kommentaar.

Neljapaatidel on kolm eelsõitu ning meie neljane võistleb teises sõidus, mis algab kell 11:55 Eesti aja järgi. A/B poolfinaali pääsevad otse edasi esimesed kolm.

Vahelduseks istub Kaisa Pajusalu MK III etapil ka veidi suuremasse paati ning võistleb homme Marliis Reinkortiga naiste kahepaatide võistlusklassis. Naiste kahepaatidel on samuti kolm eelsõitu ning sealgi on meie omad teises eelsõidud, mis algab kell 12:30. Neil tuleb otse edasipääsuks olla esimese kahe hulgas.

Kell 12:05 saab aga kaasa elada Endreksonile ja Jämsäle, kes stardivad neljast eelsõidust esimeses. Ka neil tuleb otse edasipääsuks olla kahe esimese seas.

Eesti paarisaeruline neljapaat_enne MK_Fred Killing
M4x – sellises järjestuses starditakse ka MK III etapil. Foto: Fred Killing