MK I etapp Bledis: Eesti paadid A finaalidesse ei pääsend

Täna algas Sloveenias Bledis MK I etapp, kus Eesti koondisest on võistlemas kolm paatkonda. Meeste kahepaatidel on väljas kaks meeskonda: Kaur Kuslap ja Andrei Jämsä ning Joosep Laos ja Geir Suursild. Meeste neljapaadil asusid võistlustulle Sten-Erik Anderson, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Kaspar Taimsoo.

DSC_2605
Suursild ja Laos Bledis 2015.                                                                             Foto: Fred Killing
DSC_3078
Kuslap ja Jämsä Bledis stardis.                                                                   Foto: Fred Killing

Hommikupoolikul olid kavas eelsõidud, kus meeste kahepaatide teises eelsõidus olid Laos ja Suursild viiendad ajaga 06:49.83. A/B poolfinaalidesse see resultaat neid aga ei viinud. Jämsä ja Kuslap olid oma sõidus aga neljandad ajaga 06:34.81 ning pääsesid edasi järgmisse vooru. Poolfinaalis oldi aga kuuendad ajaga 06:44.06 ning homme võistlevad mehed seega B finaalis.

Ka meeste neljapaadil ei läinud eelsõidus päris nii hästi kui loodeti. Olles ajaga 05:53.28 eelsõidus väga napilt prantslaste (aeg 05:53.22) järel neljandad, jäi A finaali uks nende ees suletuks. Väärib aga mainimist, et teises eelsõidus oleks Eesti neljapaadi aeg andnud teise koha.

DSC_2706
Neljapaat Bledis võistlemas.                                                                     Foto: Fred Killing

Vaata kõiki tulemusi siit.