MK 3.Etapp: Eestil väljas kaks neljapaati

Sellel nädalavahetusel (13.07-15.07) toimub Maailmakarika 3. etapp ja Eestit on esindamas kaks neljapaati. Võistlus toimub Šveitsis Luzernis.

Seekord lähetati Maailmakarika 3. etapile kaks neljapaati koosseisudega Joosep Laos, Sten-Erik Anderson, Jüri-Mikk Udam ja Kaspar Taimsoo ning Andrei Jämsa, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaur Kuslap. Võistluse teeb huvitavaks just see, et just hiljuti toimunud Merevaigust aerul poolfinaalis edestas noorem nelik vanemat nelikut.

Esimene neljane koosseisuga Andrei Jämsa, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaur Kuslap stardivad homme kell 13.25 eesti ajajärgi ja nende sõidus on Poola, Prantsusmaa, Leedu ja Austraalia.

Noorem nelik kohe pärast neid kell 13:30 ning nendega samas sõidus stardivad Saksamaa, Suur-Britannia, Uus-Meremaa ja Holland.

Mõlemast sõidust saavad otse A-Finaali vaid kaks paremat ning ülejäänud peavad võistlema lohutussõidus, kust samuti saab kaks paremat A-Finaali. Meeste neljapaatide vahesõit peetakse 14.07 kell 16.32, A-Finaal ja B-Finaal saavad stardi pühapäeval 15.07, B-Finaal 10:45 ja A-Finaal 14:59. Neljapaate võistlustel kokku on 10.