EMT sõudesari – punktid

Nädalavahetusel toimus Pärnus EMT sisesõudesarja II etapp. Täpsemalt saad lugeda siit.

Sõudeliidu kodulehel on üleval ka tabel sarja üldjärjestusega. Sarja üldarvestuses osalemiseks peab võistleja olema võistelnud vähemalt kolmel etapil (Para- ja C-vanuseklass vastavalt kahel etapil). Vähima punktisumma saavutanu on võitja.

Kahe etapi möödudes hoiab meeste arvestuses esikohta Allar Raja. Allaril on kokku 2 punkti, mis tähendab, et ta on võitnud mõlemad siiani toimunud etapid. Teisel positsioonil on viljandlane Kaspar Taimsoo, Kasparil on üldarvestuses 5 punkti. Kolmandat kohta hoiab praegu Joosep Laos 9 punktiga ning Joosepil on tihedalt kannul Sten-Erik Anderson 10 punktiga.

Naiste klassis juhib üldarvestust Kaisa Pajusalu samuti kahe punktiga, teisel positsioonil on Pärnu SK-st Miina Kask 6 punktiga ning kolmandal kohal TÜASKist Marliis Reinkort samuti 6 punktiga (võrdsete punktide korral saab kõrgema koha 6000 meetril parema tulemuse saavutanu).

Tüdrukute B klassi arvestuses hoiab Kristel Gustavson kahe etapi järel teist kohta. Kristelil on hetkel 5 punkti. Esimesel kohal on viljandlane Kärolyn Mäesaar 2 punktiga ning kolmandal kohal Pärnu SKst Mona Küüts 7 punktiga.

Tüdrukute C klass esimesel etapil (6000 m) ei osalenud ning seega oli Pärnu võiustlus neile esimeseks etapiks. Esimese etapi järel on kolmandal positsioonil Grete Alltoa 3 punktiga, esimesel kohal Narva Energiast Kristina Zeljukanova 1 punktiga ning teisel kohal Greta Jaanson 2 punktiga.

Naisveteranide arvestuses arvestuses hoiab kahe etapi järel Ulvi Lutoškin 3 punktiga, teisel kohal on Tiina Kapten (Audentes) samuti 3 punktiga ning kolmandal kohal Ulvi Veiden (Pärnu SK) 7 punktiga.