57. Eesti kaheksapaatide sügisregatt

Täna leidis Tartus aset sõudjate sügishooaja lõpetamine, mille raames toimus järjekorras juba 57. kaheksapaatide sügisregatt.

Naisveteranide klassis võitis esikoha Pärnu SK, kellega oli ühinenud ka Kalevi treener Ulvi Lutoškin ja Tiina Kapten. Võiduajaks oli 7:05. Teise koha said SAK Tartu ja Pärnu SK koondpaatkond ajaga 7:10 ning kolmanda koha Riia sõudeklubi naiskond ajaga 7:20.

Meesveteranide klassis võitis esikoha SAK Tartu ajaga 9:01, teise koha Pärnu SK ja Riia SK koondpaatkond ajaga 9:29 ning kolmanda koha Kalevi ja Pärnu SK koondpaatkond ajaga 9:31.

Naiste klassis kuulus esikoht TÜASK/SAK Tartu koondpaatkonnale ajaga 9:50, teise koha said Pärnu SK I naiskond ajaga 9:51 ning kolmanda koha sai SK Kalev koosseisus Koidu Killing, Helen Tinkus, Andra Laura Meeksa, Kaisa Pajusalu, Gerli Noodapera, Veera Huovinen, Marta Jõumees, Andra Joost ja roolija Kadi Ranne. Kalevlaste finišiaeg oli 9:53.

Kalevi naiskond

Meeste klassis kuulus esikoht SK Kalevi ja Viljandi SK segameeskonnale ajaga 16:40. Võitu aitasid panustada Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Sten-Erik Anderson, Kaur Kuslap, Joosep Laos, Geir Suursild, Martin Laius, Karl Koppel ja roolija Siim Schvede. Teise koha sai Pärnu SK I võistkond ajaga 17:08 ning kolmanda koha TÜASKi I meeskond ajaga 17:22.

P1040419
Meeste klassi võitjad treener Matti Killinguga

Kõiki tulemusi näed siit.