Kuupäev |
|
Üritus |
Linn |
Riik |
12.jaan |
|
Sõudjate Talvepäevad / Edasi lükatud |
Viljandi |
EST |
26.jaan |
|
ALFA 2013 / EMT sari, III etapp |
Tallinn |
EST |
23.veebr |
|
Eesti MV sisesõudmises / EMT sari, IV etapp |
Tartu |
EST |
22.märts |
24.märts |
MK I etapp |
Sydney |
AUS |
13.apr |
14.apr |
Croatian Open |
Zagreb |
CRO |
27.apr |
28.apr |
Emajõe Karikavõistlused |
Tartu |
EST |
03.mai |
05.mai |
Koondise katsevõistlused |
Pärnu |
EST |
05.mai |
|
Ülikoolide matš |
Tartu |
EST |
11.mai |
12.mai |
Genti rahvusvaheline regatt / Belgia lahtised MV |
Gent |
BEL |
18.mai |
|
Eesti Karikavõistlused |
Pärnu |
EST |
19.mai |
|
E.Seileri mälestusvõistlused |
Pärnu |
EST |
24.mai |
26.mai |
Euroopa Noorte Meistrivõistlused |
Minsk |
BLR |
? |
|
Sõpruse Regatt |
|
|
31.mai |
02.juuni |
Euroopa Meistrivõistlused |
Sevilla |
ESP |
07.juuni |
09.juuni |
Suur Moskva regatt |
Moskva |
RUS |
15.juuni |
|
Eesti Meistrivõistlused sprindis |
Tallinn |
EST |
16.juuni |
|
Harku Järve Regatt |
Tallinn |
EST |
21.juuni |
|
Muinastulede Regatt |
Pärnu |
EST |
21.juuni |
23.juuni |
MK II etapp |
Eton |
GBR |
28.juuni |
30.juuni |
Merevaigust Aer |
Trakai |
LTU |
03.juuli |
07.juuli |
Henley Kuninglik Regatt |
Henley |
GBR |
06.juuli |
|
Viljandi Paadimees |
Viljandi |
EST |
06.juuli |
17.juuli |
Universiaad |
Kazan |
RUS |
13.juuli |
15.juuli |
MK III etapp |
Luzern |
SUI |
20.juuli |
21.juuli |
Balti Riikide Meistrivõistlused |
Trakai |
LTU |
25.juuli |
28.juuli |
U23 Maailmameistrivõistlused |
Linz |
AUT |
03.aug |
04.aug |
Eesti Meistrivõistlused ja Veteranide MV |
Pärnu |
EST |
07.aug |
10.aug |
Veteranide Maailmamängud |
Torino |
ITA |
09.aug |
10.aug |
Pärnu MV sõudmises |
Pärnu |
EST |
08.aug |
11.aug |
Noorte Maailmameistrivõistlused |
Trakai |
LTU |
17.aug |
18.aug |
Kalevi lahtised meistrivõistlused |
Pärnu |
EST |
24.aug |
25.aug |
Eesti noorte ja U23 meistrivõistlused |
Pärnu |
EST |
24.aug |
01.sept |
Maailmameistrivõistlused |
Chungju |
KOR |
05.sept |
08.sept |
Maailma Sõudeveteranide Regatt |
Varese |
ITA |
06.sept |
08.sept |
Euroopa Üliõpilaste MV |
Poznan |
POL |
|
|
Emajõe maraton |
Tartu |
EST |
28.sept |
29.sept |
“Baltic Cup” noortele (U18) |
Peterburi |
RUS |
05.okt |
06.okt |
Väikeste paatide regatt |
Tartu |
EST |
12.okt |
|
Kaheksapaatide sügisregatt |
Tartu |
EST |
26.okt |
|
Armada Cup |
Bern |
SUI |
02.nov |
|
M. Lelle jooksukross |
Pärnu |
EST |
23.nov |
|
EMT sarja I etapp |
|
EST |
14.dets |
|
Pärnu MK MV sisesõudmises- EMT sarja II etapp |
Pärnu |
EST |