2012
Kuupäev | Üritus | Linn | Riik | |
14.jaan | Sõudjate talvepäevad | Viljandi | Eesti | |
21.jaan | ALFA 2012 / EMT sarja III etapp | Tallinn | Eesti | |
11.veebr | 11.veebr | Eesti meistrivõistlused sisesõudmises / EMT sarja IV etapp | Pärnu | Eesti |
14.apr | 15.apr | Croatian Open | Zagreb | Horvaatia |
28.apr | 29.apr | Emajõe karikavõistlused | Tartu | Eesti |
04.mai | 06.mai | Maailma karikavõistluste I etapp | Belgrad | Serbia |
06.mai | 06.mai | EMÜ – TÜ Matš | Tartu | Eesti |
07.mai | 09.mai | Sõpruse regatt | Minsk | Valgevene |
11.mai | 13.mai | Eesti noorte ja U23 koondiste katsed | Pärnu | Eesti |
20.mai | 23.mai | Olümpiamängude kvalifikatsiooniregatt | Luzern | Sveits |
25.mai | 27.mai | Maailma karikavõistluste II etapp | Luzern | Sveits |
02.juuni | Eesti karikavõistlused | Pärnu | Eesti | |
03.juuni | Erich-Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu | Eesti | |
08.juuni | 10.juuni | Suur Moskva regatt | Moskva | Venemaa |
08.juuni | 10.juuni | Euroopa noorte meistrivõistlused | Bled | Slovenia |
15.juuni | 17.juuni | Maailma karikavõistluste III Etapp | München | Saksamaa |
17.juuni | Harku järve regatt | Tallinn | Eesti | |
23.juuni | 24.juuni | Merevaigust Aer | Trakai | Leedu |
27.juuni | 01.juuli | Henley Royal Regatta | Henley | Suurbritannia |
30.juuni | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn | Eesti | |
07.juuli | Viljandi paadimees | Viljandi | Eesti | |
11.juuli | 15.juuli | U23 maailmameistrivõistlused | Trakai | Leedu |
20.juuli | 21.juuli | Baltic Open Championship | Jurmala | Läti |
28.juuli | 05.aug | Olümpiamängud | London | Suurbritannia |
30.juuli | Pärnu meistrivõistlused sõudmises | Pärnu | Eesti | |
04.aug | 05.aug | ESS Kalev lahtised meistrivõistlused | Pärnu | Eesti |
11.aug | 12.aug | Eesti Meistrivõistlused ja Veteranide Meistrivõistlused | Pärnu | Eesti |
14.aug | 19.aug | Noorte ja mitteolümpiaklasside maailmameistrivõistlused | Plovdiv | Bulgaaria |
25.aug | 26.aug | Eesti noorte ja U23 meistrivõistlused | Pärnu | Eesti |
31.aug | 02.sept | Paraolümpiamängud | London | Suurbritannia |
06.sept | 09.sept | World Masters Regatta | Duisburg | Saksamaa |
07.sept | 09.sept | Ülikoolide maailmameistrivõistlused | Kazan | Venemaa |
14.sept | 16.sept | Euroopa meistrivõistlused | Varese | Itaalia |
15.sept | 15.sept | Emajõe maraton | Emajõgi | Eesti |
29.sept | ? | Baltic Cup (U18) | ? | Poola |
06.okt | 07.okt | Väikeste paatide regatt | Tartu | Eesti |
13.okt | 13.okt | Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu | Eesti |
27.okt | 28.okt | Armada Cup | Bern | Sveits |
? | FISA City Sprint | Zürich | Sveits |