Väikeste paatide regatt: Tulemused

Nädalavahetusel (06-07.10) peeti Tartu Emajõel väikeste paatide regatti, kus võisteldi nii 4000m kui ka 2000m distantsil.

Meeste ühepaadil lõpetas kolmandal kohal Johann Poolak kokkuvõtva ajaga 21:35. Kui esimesel lõpetas Poolak 4000m ajaga 14:26, mis tähendas talle teist kohta esijalgu, siis 2000m distantsil pidi leppima kolmanda ajaga, milleks oli 7:09. Poolakut edestasid Mikhail Kuštein (Narva Energia) ja Elar Loor (SAK Tartu), ajad vastavalt 21:31 ja 21:32.

Naiste ühepaadil võitis Grete Alttoa ajaga 23:34. 4000m distantsil edestas Alttoa kõik konkurendid ajaga 15:48. Teisel päeval lõpetas Alttoa teisena ajaga 7:46, kuna esimese päeva edu oli piisav, siis teise päeva aeg Alttoa kohta ei mõjutanud. Teisena lõpetas Uljana Borodatšova (Narva Energia) ja kolmandana Kristel Tohu (SAK Tartu), ajad vastavalt 23:44 ja 23:45.

Järgmine võistlus toimub samuti Tartu Emajõel, milleks on kaheksapaatide regatt ja hooaja lõpupidu mis toimub Eesti Rahva Muuseumis.